
Стелаж LOFT з шухлядами, з полицями для декору та зберігання чорний (FS894)
- В наявності
- Код: FS894
від 58 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна перегородка LOFT з шухлядами поєднує ефектну геометричну форму з базовою функцією зберігання та зонування простору.
Де використовується:
- у студії для поділу кімнати на зони
- у вітальні як акцентний елемент
- у салоні або шоурумі
- у сучасному офісі
Переваги:
- геометрична форма додає інтер’єру виразності
- нижні шухляди підвищують функціональність
- відкрита конструкція зберігає легкість простору
- підходить для зонування і декоративної подачі
Обирайте перегородку LOFT, якщо потрібне не просто зонування, а ще й декоративний елемент з додатковою користю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з шухлядами, з полицями для декору та зберігання чорний (FS894) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з шухлядами, з полицями для декору та зберігання чорний (FS894) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS894 |
| Обладнання | з полицями, з місцем для зберігання |
| Особливості конструкції | декоративна перегородка, стелаж, з шухлядами |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для зонування, для декору |
| Приміщення | Для офісу, Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип товару | Офісна перегородка |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 58 000 ₴

