
Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання чорний (FS895)
- В наявності
- Код: FS895
від 22 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна геометрична перегородка LOFT допомагає легко зонувати простір і водночас працює як виразний дизайнерський елемент в інтер’єрі.
Де використовується:
- у студії для зонування кімнати
- у вітальні для декоративного поділу простору
- у салоні або шоурумі
- у офісі сучасного формату
Переваги:
- геометрична структура виглядає ефектно і легко
- відкрита форма не перекриває простір повністю
- підходить для декоративного оформлення та зонування
- добре працює в сучасних інтер’єрах
Перегородка LOFT стане вдалим вибором, якщо хочеться розділити простір без важких і масивних конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання чорний (FS895) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання чорний (FS895) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS895 |
| Обладнання | з полицями, з місцем для зберігання |
| Особливості конструкції | декоративна перегородка, стелаж |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для зонування, для декору |
| Приміщення | Для офісу, Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип товару | Офісна перегородка |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 22 000 ₴

