
Шафа LOFT з шухлядами, з дверцятами для роботи та кабінету чорна (FS907)
- В наявності
- Код: FS907
від 32 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький сервант LOFT з вітриною, двома шухлядами і двома нижніми дверцятами дозволяє красиво подати посуд і водночас організувати закрите зберігання.
Де використовується:
- у їдальні для посуду і сервірування
- у вітальні для декору та аксесуарів
- у кухні-студії для організації простору
- у шоурумі чи апартаментах
Переваги:
- вітрина підходить для декоративної презентації
- дві шухляди зручні для дрібних речей
- нижні дверцята додають містке сховище
- вузький формат економить місце
Сервант LOFT стане вдалим рішенням, якщо потрібна компактніша модель з повноцінною вітринною зоною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT з шухлядами, з дверцятами для роботи та кабінету чорна (FS907) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT з шухлядами, з дверцятами для роботи та кабінету чорна (FS907) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS907 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 32 500 ₴

