
Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS920)
- В наявності
- Код: FS920
від 6 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока квадратна підставка LOFT допомагає акцентно подати рослини, вази або декоративні об’єкти та зробити інтер’єр більш виразним.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів і декору
- у передпокої для композицій
- у салоні або шоурумі
- у студії сучасного формату
Переваги:
- висока форма піднімає декор на рівень погляду
- квадратний силует виглядає лаконічно
- компактний формат не займає багато місця
- металевий каркас додає конструкції легкості
Підставка LOFT стане хорошим вибором, якщо потрібен мінімалістичний акцент для декору або рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку LOFT для роботи та кабінету чорна (FS920) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS920) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS920 |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина, см | 42 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Поверхня | Дерево |
- Ціна: від 6 650 ₴

