
Журнальний столик LOFT широкий чорний (FS921)
- В наявності
- Код: FS921
від 6 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий металевий журнальний столик LOFT у срібному кольорі добре доповнює мінімалістичні й сучасні інтер’єри, де важливі чисті форми і стриманий блиск.
Де використовується:
- у вітальні перед диваном
- у лаунж-зоні для аксесуарів і напоїв
- у студії як сучасний акцент
- у салоні або шоурумі
Переваги:
- металеве виконання виглядає лаконічно і стильно
- широкий формат дає корисну площу для декору
- низька форма добре працює в зоні відпочинку
- срібний відтінок легко комбінується з різними матеріалами
Столик LOFT підійде, якщо потрібна широка низька модель з більш холодною сучасною естетикою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT широкий чорний (FS921) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT широкий чорний (FS921) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | FS921 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 6 650 ₴
