
Стелаж LOFT широкий низький геометричний для вітальні (FS923)
- В наявності
- Код: FS923
від 7 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий низький стелаж LOFT з геометричними секціями добре підходить для розміщення декору, книг або аксесуарів у вітальні чи студії.
Де використовується:
- у вітальні для декору і книг
- у студії як низький відкритий модуль
- у шоурумі для викладки
- у кабінеті для організації простору
Переваги:
- низький формат зручний для зонування і розміщення біля стіни
- геометрична композиція додає меблям характеру
- відкриті секції забезпечують швидкий доступ до речей
- широка модель створює акцентну горизонталь у кімнаті
Стелаж LOFT стане доречним вибором, якщо хочеться отримати широку низьку модель з більш цікавою формою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Декоративний стелаж |
| Тип товару | Декоративний стелаж |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина, см | 42 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT широкий низький геометричний для гостиной в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий низький геометричний для вітальні в стилі LOFT — ціна, фото |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | FS923 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: від 7 500 ₴
