
Шафа LOFT вузька дерев'яна однодверна для дому (FS934)
- В наявності
- Код: FS934
від 16 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька дерев’яна однодверна шафа LOFT поєднує компактний формат із теплішим візуальним виглядом, доречним для домашнього інтер’єру.
Де використовується:
- у спальні для аксесуарів і текстилю
- у передпокої для побутових речей
- у кабінеті для документів
- у студії для вертикальної організації
Переваги:
- деревний відтінок робить меблі затишнішими
- вузька форма підходить для невеликих кімнат
- однодверний формат зручний у щоденному використанні
- металеві ніжки додають конструкції легкості
Обирайте цю шафу LOFT, якщо хочеться компактну модель із теплішим, більш домашнім характером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Шафа LOFT вузька дерев'яна однодверна для дому в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузька дерев'яна однодверна для дому в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS934 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Розпашний |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Розпашна шафа |
| Тип шафи | Розпашна шафа |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 500 ₴



