
Комод LOFT вузький з відкритою центральною нішею для декору (FS968)
- В наявності
- Код: FS968
від 48 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький комод LOFT з відкритою центральною нішею допомагає поєднати приховане зберігання з декоративною подачею аксесуарів або підсвіткою композиції.
Де використовується:
- у вітальні для декору й дрібниць
- у кабінеті для аксесуарів
- у студії як акцентний модуль
- у салоні або шоурумі
Переваги:
- центральна ніша створює декоративний акцент
- вузький формат підходить для компактного простору
- дверцята приховують основний вміст
- сучасний стиль LOFT додає меблям характеру
Комод LOFT стане хорошим варіантом, якщо хочеться більш виразної вузької моделі з декоративною функцією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод LOFT узкий з відкритою центральною нішею для декора в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT вузький з відкритою центральною нішею для декору в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS968 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Вузький комод |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 48 500 ₴

