
Комод LOFT широкий з відкритою полицею і 2 дверцятами білий (FS970)
- В наявності
- Код: FS970
від 29 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий білий комод LOFT з відкритою полицею і двома дверцятами додає інтер’єру легкості та забезпечує практичне зберігання у сучасному стилі.
Де використовується:
- у вітальні для декору та текстилю
- у їдальні для сервірування
- у кабінеті для дрібниць і техніки
- у квартирі-студії
Переваги:
- світле виконання робить меблі візуально легшими
- відкрита полиця підходить для речей щоденного користування
- широкий формат дає більше місця для зберігання
- лаконічний дизайн легко поєднується з іншими меблями
Комод LOFT стане доречним вибором, якщо потрібна світла широка модель з простою й функціональною компоновкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод LOFT широкий з відкритою полицею і 2 дверцятами білий в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT широкий з відкритою полицею і 2 дверцятами білий в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS970 |
| Наявність — дворок | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Широкий комод |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 29 500 ₴


