
Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS992)
- В наявності
- Код: FS992
від 22 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Винна шафа LOFT з вітриною і нижньою закритою секцією допомагає зручно зберігати пляшки, келихи та аксесуари, водночас красиво презентуючи вміст.
Де використовується:
- у вітальні для домашнього бару
- у їдальні для сервірування
- у кухні-студії для вина і посуду
- у ресторані або салоні
Переваги:
- вітрина додає моделі представницького вигляду
- нижня закрита секція приховує допоміжні речі
- вертикальний формат економить місце
- стиль LOFT робить меблі виразними
Винна шафа LOFT стане доречною, якщо хочеться оформити барну зону естетично та функціонально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS992) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS992) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS992 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 22 500 ₴



