
Стелаж LOFT вузький на коліщатках з 5 полицями для книг (FS993)
- В наявності
- Код: FS993
від 14 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький стелаж LOFT на коліщатках з п’ятьма полицями допомагає зручно зберігати книги, коробки чи декор і легко змінювати розташування меблів у просторі.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у кабінеті для документів і органайзерів
- у студії для мобільного зберігання
- у шоурумі для гнучкої викладки
Переваги:
- коліщатка додають мобільності
- п’ять полиць забезпечують вертикальне зберігання
- вузький формат підходить для невеликих зон
- відкрита конструкція полегшує доступ до вмісту
Обирайте цей стелаж LOFT, якщо потрібне мобільне зберігання з хорошою місткістю в компактному форматі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT узкий на коліщатках з 5 полицями для книг в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький на коліщатках з 5 полицями для книг в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS993 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для книг |
| Тип товару | Стелаж для книг |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 14 500 ₴


