
Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1019)
- В наявності
- Код: FS1019
від 9 200 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світла 2-рівнева підставка для квітів LOFT стане зручною основою для компактного розміщення рослин і декоративних композицій у сучасному інтер’єрі.
Де використовується:
- у вітальні для кімнатних рослин
- у передпокої або спальні
- у студії для декоративного оформлення
- у комерційному просторі
Переваги:
- два яруси допомагають краще організувати рослини
- світле виконання виглядає легко
- компактна конструкція не займає багато місця
- добре поєднується з сучасними меблями
Підставка LOFT допоможе додати в інтер’єр більше живої зелені, не жертвуючи порядком і стилем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити полицю LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1019) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1019) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS1019 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 9 200 ₴

