
Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1023)
- В наявності
- Код: FS1023
від 9 950 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2-рівнева підставка для квітів LOFT у білому кольорі допомагає компактно розмістити рослини на різних рівнях і зробити інтер’єр світлішим та охайнішим.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів і декору
- у спальні або на балконі
- у передпокої для декоративних рослин
- у салоні чи кафе
Переваги:
- два рівні дають більше можливостей для композиції
- білий колір освіжає простір
- компактний формат підходить для різних кімнат
- модель додає інтер’єру легкості
Обирайте підставку LOFT, якщо хочеться стильно оформити рослини без зайвого навантаження на простір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити полицю LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1023) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1023) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS1023 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 9 950 ₴


