
Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1024)
- В наявності
- Код: FS1024
від 16 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Темна винна шафа LOFT з вітриною та винним блоком додає інтер’єру глибини й допомагає організувати стильну зону для зберігання вина.
Де використовується:
- у вітальні для барної зони
- у їдальні для пляшок і келихів
- у кухні сучасного формату
- у комерційному просторі для презентації
Переваги:
- темне виконання виглядає більш виразно і статусно
- винний блок робить модель функціональною
- вітрина дозволяє красиво подати вміст
- підходить для домашніх і комерційних інтер’єрів
Ця винна шафа LOFT добре підійде, якщо потрібна більш ефектна та представницька модель для зберігання вина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1024) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS1024) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS1024 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 650 ₴




