
Полиця LOFT з полицями чорна (FS1032)
- В наявності
- Код: FS1032
від 9 950 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогова вішалка LOFT з полицею, сидінням і гачками допомагає облаштувати передпокій більш функціонально та комфортно для щоденного користування.
Де використовується:
- у передпокої для верхнього одягу та взуття
- у гардеробній зоні для сумок і аксесуарів
- у квартирі-студії для компактної організації
- у салоні чи офісі для гостей
Переваги:
- поєднує кілька функцій в одному предметі
- сидіння додає зручності під час перевзування
- полиця та гачки допомагають тримати речі в порядку
- стиль LOFT робить модель доречною для сучасних інтер’єрів
Обирайте цю вішалку LOFT, якщо хочеться отримати максимум користі від одного компактного предмета меблів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Полицю LOFT з полицями чорна (FS1032) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT з полицями чорна (FS1032) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS1032 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для передпокою |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип товару | Вішалка |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 9 950 ₴
