
Тумба LOFT приліжкова з відкритою полицею на високих ніжках (FS1055)
- В наявності
- Код: FS1055
від 9 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба LOFT з відкритою полицею на високих ніжках додає спальні легкості та забезпечує зручне місце для речей, які мають бути поруч.
Де використовується:
- у спальні біля ліжка
- у гостьовій кімнаті для дрібниць
- у вітальні як компактна допоміжна тумба
- у студії для сучасного інтер’єру
Переваги:
- відкрита полиця зручна для книг і аксесуарів
- високі ніжки роблять модель візуально легкою
- компактний формат підходить для невеликих кімнат
- стільниця зручна для лампи, телефону чи декору
Тумба LOFT стане гарним доповненням спальні, якщо потрібна лаконічна й практична модель з сучасним характером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина, см | 42 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба LOFT приліжкова з відкритою полицею на високих ніжках в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба LOFT приліжкова з відкритою полицею на високих ніжках в стилі LOFT — ціна, фото |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Мoдель | FS1055 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: від 9 500 ₴



