
Стелаж LOFT вузький з 4 відкритими полицями для дому (FS515)
- В наявності
- Код: FS515
від 7 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький стелаж LOFT з чотирма відкритими полицями створений для вертикального зберігання там, де важливо максимально задіяти невеликий простір.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у спальні для текстилю та коробок
- у кабінеті для органайзерів
- у шоурумі або салоні для оформлення простору
Переваги:
- чотири полиці дають більше корисного місця
- вузька конструкція зручна для малих кімнат
- відкрита форма полегшує огляд вмісту
- добре вписується в сучасний інтер’єр
Стелаж LOFT допоможе підтримувати порядок і водночас не перевантажить інтер’єр масивними меблями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT узкий з 4 відкритими полицями для дому в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький з 4 відкритими полицями для дому в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 120 |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS515 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 380 мм |
| Ширина, см | 38 |
- Ціна: від 7 500 ₴

