
Лава LOFT для роботи та кабінету сіра (FS510)
- В наявності
- Код: FS510
від 8 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’який квадратний пуф LOFT у сірому кольорі допомагає додати інтер’єру затишку, комфорту та ще одне зручне посадкове місце.
Де використовується:
- у вітальні біля дивана або крісла
- у спальні біля туалетного столика
- у передпокої як допоміжне сидіння
- у салоні чи студії для зони очікування
Переваги:
- м’яке сидіння робить використання комфортним
- квадратна форма легко інтегрується в інтер’єр
- сірий колір поєднується з різними відтінками
- компактний формат не займає багато місця
Пуф LOFT стане практичним акцентом, який робить кімнату зручнішою й візуально завершеною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT для роботи та кабінету сіра (FS510) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT для роботи та кабінету сіра (FS510) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Тип м'яких меблів | пуф |
| Висота | 480 мм |
| Висота, см | 48 |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| М'яке сидіння | Да |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Мoдель | FS510 |
| Поверхня | Текстиль |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип сидіння | Лавка/ банкетка |
| Тип товару | Лавка/ банкетка |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 8 000 ₴

