
Полиця настінна Loft подвійна для книг, декору та аксесуарів (FS523)
- В наявності
- Код: FS523
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійна полиця Loft дозволяє організувати декор і повсякденні дрібниці охайно, не займаючи зайвого місця в кімнаті.
Де використовується:
- у вітальні для невеликих книг і декору
- у спальні для аксесуарів і аромасвічок
- на кухні для баночок і горняток
- у робочій зоні для необхідних речей
Переваги:
- подвійна конструкція робить полицю практичнішою
- настінний формат допомагає звільнити інші поверхні
- стиль Loft додає інтер’єру сучасності
- підходить для різних за призначенням кімнат
Полиця Loft стане доречним вибором, якщо хочеться отримати більше функціональності від невеликого формату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Полка настенная Loft подвійна для книг, декору та аксесуарів в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця настінна Loft подвійна для книг, декору та аксесуарів в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 60 |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS523 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴


