
Полиця настінна Loft компактна для книг і декору (FS521)
- В наявності
- Код: FS521
від 1 850 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна настінна полиця Loft допомагає красиво розмістити невеликі речі там, де важливо заощадити місце на підлозі.
Де використовується:
- у вітальні для книг і рамок
- у спальні для декору і дрібниць
- на кухні для спецій або баночок
- у передпокої для ключів та аксесуарів
Переваги:
- настінне кріплення економить корисний простір
- мінімалістична форма пасує сучасним інтер’єрам
- зручна для дрібних предметів і декору
- легко комбінується з іншими полицями
Полиця Loft стане вдалим рішенням для акуратної організації стіни без зайвого перевантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку настінну Loft компактна для книг и декору в стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця настінна Loft компактна для книг і декору в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 45 |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS521 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 1 850 ₴

