
Консольний столик LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (FS525)
- В наявності
- Код: FS525
від 6 105 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Темний приставний столик Loft виглядає стримано та сучасно, забезпечуючи зручне місце для речей, які хочеться тримати поруч біля зони відпочинку.
Де використовується:
- у вітальні поруч із диваном
- у спальні біля ліжка або крісла
- у кабінеті для аксесуарів і техніки
- у лаунж-зоні для декору та напоїв
Переваги:
- темне оформлення додає інтер’єру глибини
- полиці допомагають краще організувати дрібні речі
- компактний формат не захаращує простір
- металева база забезпечує стійкість
Приставний столик Loft у темному відтінку добре доповнить сучасний інтер’єр і зробить його зручнішим у щоденному користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Консольний столик LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (FS525) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Консольний столик LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (FS525) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 50 |
| Довжина, см | 45 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | FS525 |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Консольний стіл |
| Тип товару | Консольний стіл |
| Ширина, см | 40 |
| Висота | 500 мм |
| Довжина: | 450 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: від 6 105 ₴

