
Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS513)
- В наявності
- Код: FS513
від 2 350 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока підставка для квітів Loft допомагає красиво подати рослини та зробити зелень частиною стильного інтер’єру.
Де використовується:
- у вітальні для кімнатних рослин
- у передпокої або на балконі для декоративних вазонів
- в офісі для озеленення простору
- у кафе або салоні як декоративний акцент
Переваги:
- піднімає рослини на комфортний візуальний рівень
- геометрична форма виглядає легко й сучасно
- металевий каркас додає стійкості
- підходить для різних вазонів і декоративних композицій
Підставка Loft допоможе оформити інтер’єр живо, акуратно та зі смаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку LOFT для роботи та кабінету чорна (FS513) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS513) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 120 |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS513 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 2 350 ₴
