
Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1693)
- В наявності
- Код: NS-1693
від 45 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геометричний стелаж Loft привертає увагу нестандартною формою та допомагає не лише зберігати речі, а й візуально структурувати простір.
Де використовується:
- у вітальні як акцентний стелаж
- у студії для легкого зонування кімнати
- в офісі для книг і папок
- у шоурумі для декоративної викладки
Переваги:
- оригінальна композиція полиць виглядає ефектно
- відкрита форма не перевантажує інтер’єр
- підходить для декору, книг і невеликих коробок
- металева основа додає стійкості
Якщо потрібні меблі з характером, геометричний стелаж Loft стане сильним акцентом у сучасному інтер’єрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 218 |
| Довжина, см | 90 |
| Конструкція | Комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина, см | 35 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1693) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1693) - ціна, фото |
| Висота | 2180 мм |
| Довжина: | 900 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1693 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: від 45 000 ₴

