
Стелаж LOFT кутовий для роботи та кабінету чорний (NS-1785)
- В наявності
- Код: NS-1785
від 8 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова етажерка Loft допомагає ефективно використати вільний простір і перетворити його на функціональну зону для декору або зберігання.
Де використовується:
- у кутку вітальні для рослин і книг
- у спальні для декоративних дрібниць
- у передпокої для аксесуарів
- у кафе, студії або шоурумі для оформлення простору
Переваги:
- дозволяє раціонально використати кути кімнати
- декілька полиць дають зручну вертикальну організацію
- стиль Loft добре поєднується з сучасними інтер’єрами
- конструкція підходить для дому і комерційних приміщень
Етажерка Loft стане корисною, якщо хочеться задіяти навіть невеликий простір красиво і практично.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 193 |
| Довжина, см | 135 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 38 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT кутовий для роботи та кабінету чорний (NS-1785) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT кутовий для роботи та кабінету чорний (NS-1785) - ціна, фото |
| Висота | 1930 мм |
| Довжина: | 1350 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1785 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: від 8 500 ₴
