
Стелаж LOFT з полицями, настінний для роботи та кабінету сірий (NS-1947)
- В наявності
- Код: NS-1947
від 12 345 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна полиця Loft додає стіні функціональності та дозволяє красиво розмістити невеликі книги, декор, рослини або пам’ятні речі.
Де використовується:
- у вітальні над диваном або консоллю
- у спальні для декору і свічок
- на кухні для баночок і дрібниць
- в офісі для аксесуарів та органайзерів
Переваги:
- не займає місце на підлозі
- допомагає використовувати вертикальний простір
- лаконічний дизайн пасує сучасним інтер’єрам
- підходить для декору і для практичного зберігання
Полиця Loft стане простим способом додати інтер’єру більше порядку, акценту та зручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, настінний для роботи та кабінету сірий (NS-1947) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, настінний для роботи та кабінету сірий (NS-1947) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 188 |
| Висота | 1880 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1947 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 12 345 ₴


