
Обідній стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1602)
- В наявності
- Код: NS-1602
від 11 400 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл Loft створює зручне місце для щоденних сніданків, сімейних обідів або роботи в просторі open space.
Де використовується:
- на кухні для щоденного використання
- в їдальні для спільних обідів
- у квартирі-студії як універсальний стіл
- у кафе або переговорній у сучасному стилі
Переваги:
- простора стільниця зручна для кількох людей
- металеві опори додають конструкції стійкості
- лаконічний дизайн легко поєднується з різними стільцями
- підходить як для дому, так і для комерційних інтер’єрів
Стіл Loft допоможе оформити комфортну обідню зону без перевантаження простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Обідній стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1602) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Обідній стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1602) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 61 |
| Висота | 610 мм |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Мoдель | NS-1602 |
| Поверхня | Текстиль |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип сидіння | Лавка/ банкетка |
| Тип товару | Лавка/ банкетка |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина, см | 45 |
- Ціна: від 11 400 ₴


